O Nas

Zespół szantowy na eventy

Zespół CZARNA PERŁA to znakomita propozycja dla organizatorów wszelkiego rodzaju eventów, koncertów, imprez nawiązujących klimatem do żeglarstwa, morza, wody. Świetnie sprawdza się zarówno w warunkach pubowych jak i na dużej scenie plenerowej. Zespół wykonuje zarówno repertuar autorski jak i standardy szantowe i folkowe. Ofertę możemy dostosować do Państwa potrzeb i możliwości budżetowych (od duetu po skład pięcio-sześcioosobowy). Jeśli nie posiadają Państwo nagłośnienia, dysponujemy własnym nagłośnieniem klubowym.

Szanty na imprezę zamkniętą

Zespół Czarna Perła wykonuje szanty, pieśni kubryku oraz folk w języku polskim i angielskim. Tworzą go muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, znani z poznańskich składów folkowych (Sailor, Mohadick, Roadhouse). Żywiołowo wykonywane utwory grane są na ciekawym instrumentarium (gitarach akustycznych w oryginalnych strojach, mandolinie, banjo, harmonijce) i z wykorzystaniem wielogłosowych harmonii wokalnych.

Adam

Wokal, Gitara Akustyczna, Mandolina

Andrzej

Perkusja

Mateusz

Gitara Akustyczna, Harmonijki, Wokal

Bartek

Banjo, Wokal

Waldek

Bas, Wokal

Zespół szantowy grający ciekawe aranżacje

Gramy Szanty jak nikt inny!

Zapraszamy do posłuchania wykonywanych przez nas utworów. Jest to tylko niewielka ich część, ale da Państwu obraz naszego profesjonalizmu i żywiołowości na scenie.